Šilumos siurbliai oras/vanduo

No flashplayer installed. Click here to download.;

Naudojant NIBE šilumos siurblius oras/vanduo Jūsų energijos sąnaudos šildymui sumažėtų 50%, lyginant su įprastinemis šildymo sistemomis.

Panaudojimo sritys

Jus turetumete pasirinkti NIBE šilumos siurblius oras/vanduo tuo atveju, kai pas Jus nera galimybes isirengti žemes kolektoriaus arba išsigrežti grežinio. Šio šilumos siurblio pagalba lauko oro energija yra paverciama šilumine energija, kuri sukuria Jusu namuose jaukia ir komfortine aplinka.

Deja, bet joks šilumos siurblys oras/vanduo neistengia patenkinti namo šilumos poreikio viso sezono metu. Kita vertus, tokio tipo šilumos siurbliai, naudojant kartu su kitu šildymo irenginiu, yra labai ekonomiški ir naudingi didžiaja sezono dali, iki tam tikros lauko temperaturos. Esant šaltiesiems žiemos periodams (temperatura žemesne nei -20C) papildoma energija yra gaunama iš alternatyvaus šilumos šaltinio arba šilumos siurbliuose imontuoto integruoto elektrinio teno. 

Mūsų produktų gama

FIGHTER 2005 ir 2020 išgauna šilumine energija iš lauko oro. Tokiu atveju, nei žemes kolektorius, nei grežinys, nera reikalingi.

Lyginant su tradiciniais šilumos siurbliais oras/vanduo, FIGHTER 2005 ir 2020 turi didesni ekonomini efektyvuma, nes juose yra idiegta novatoriška dvieju faziu ventiliatoriu sistema.

FIGHTER 2005 yra 8 kW ir 11 kW galingumo, esant vienfaziam 230V elektros ivadui. FIGHTER 2020 yra 8 kW,10 kW ir 14 kW galingumo, esant trifaziam 400V ir 230V ivadams. 

Mes teigiame, kad FIGHTER 2

Jūs turėtumėte pasirinkti NIBE šilumos siurblius oras/vanduo tuo atveju, kai pas Jus nėra galimybes įsirengti žemės kolektoriaus arba išsigręžti gręžinio. Šio šilumos siurblio pagalba lauko oro energija yra paverčiama šilumine energija, kuri sukuria Jūsų namuose jaukią ir komfortišką aplinką.

Deja, bet koks šilumos siurblys oras/vanduo neįstengia patenkinti namo šilumos poreikio viso sezono metu. Kita vertus, tokio tipo šilumos siurbliai, naudojant kartu su kitu šildymo įrenginiu, yra labai ekonomiški ir naudingi didžiąją sezono dalį, iki tam tikros lauko temperatūros. Esant šaltiesiems žiemos periodams (temperatūra žemesnė nei -20C) papildoma energija yra gaunama iš alternatyvaus šilumos šaltinio arba šilumos siurbliuose įmontuoto integruoto elektrinio teno.