Apie NIBE

NIBE Energy Systems yra namų ūkių šildymo technikos rinkos lyderis Skandinavijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse. Mūsų klientai yra žmonės, kurie stato naujus arba renovuoja esamus būstus, ir domisi novatoriškais produktais, kurie taupo pinigus ir sukuria ekologišką aplinką Jūsų ramiam gyvenimui.

Įmonė NIBE Industrier AB (registruota Švedijos mieste Markaryd) nuo 1997 metų yra kotiruojama Stokholmo akcijų biržoje.

NIBE Industrier yra europietiška šildymo technikos gamintoja, kuri specializuojasi geoterminės energijos panaudojime namų šildymui, vandens šildytuvų, krosnelių ir kitos šildymo technikos gamyboje, pardavime ir aptarnavime.

NIBE Industrier

NIBE yra Švedijos kompanija, kurios veikla prasidėjo Småland pietinėje provincijoje ir kurios ilgametė tradicija - produktų, skirtų namų ir komerciniam naudojimui, gamyba. Verslumas ir aistra verslui, investicijos į produktų kūrimą ir įmonių įsigijimą lėmė reikšmingą grupės plėtrą, kurios pardavimai siekia 11 milijardų Švedijos kronų. NIBE yra kotiruojama NASDAQ OMX Stokholmo akcijų biržoje. Operacijas trijose skirtingose verslo srityse atlieka daugiau nei 10 tūkstančių darbuotojų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Kiekviena verslo sritis yra atsakinga už pelną bei valdymą.